Özel Açıklama

Açıkta Satılan Yoğurt ile ilgili Eker firmasından cevap var!


Önceki gün bir takipçimiz tarafından gönderilen Şikayette yer alan görselde bir markette +4 derecede satılması gereken Eker marka yoğurtların, soğuk zincir dışında açıkta satıldığı görülüyordu. Konuyla ilgili olarak @seyhanlarmarket ve @ekersuturunleri firmalarına takipçimizin mesajını aynen ilettik.

🔸İlk olarak dönüş yapan Seyhanlar Market mesajımıza hızlı bir dönüş yaparak; “Bu tarz şikayetleri bize de bildirebilirsiniz. Mağazamızın yaptığı bir durumdur. Hemen düzeltilecektir.” cevabını vermiştir.

🔸Önceki gün de; Eker firması tarafımıza yaptığı dönüşte; “Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bildiriminize yönelik satış noktası saha koordinatör ekibi ile görüşülerek soğuk zincirin korunması hakkında bilgilendirme ve uyarılar yapılmıştır. Saha ekibimiz düzenli olarak kontrollerin sağlandığını ve konunun takibinde olduğunu belirtmek isteriz.” ifadelerine yer vermiştir.

🔸Değerli takipçimize tüketici bilincine olduğu destekten dolayı, firmalara da sağladıkları olumlu dönüşlerden dolayı Teşekkür ederiz.Leave a Reply

Teknoloji Çözüm Ortağı: Vero Bilgi Teknolojileri