Gündem Özel

Migros marka Köftede tarihi geçmiş ve değiştirilmiş etiket skandalı!


Bu akşam tarafımıza siz değerli takipçilerimiz tarafından gönderilen bir videonun sonrasında, video sahibi Özlem Köksal da tarafımıza ulaşmış ve Bodrum Migros’ta başına gelen etiket skandalının video görüntülerini ve fotoğraflarını tarafımızla paylaşmıştır. Daha önce tarafımızca da organik tavuk etiketinde yapılan değişiklik ve tarihi geçmiş ürünün satışıyla ilgili paylaşım yapmıştık. Önceki gün de yine Migros’ta rengi tamamen değişmiş ve bozulduğu çok net olarak anlaşılan etlerin reyonlarda İndirimli olarak satıldığını sizlere Storyden aktarmıştık.

🔸Özlem Köksal kendi hesabında yaptığı paylaşımlarda; Ailesiyle Migros’un kendi ürünü olan bir köfteyi aldıklarında yaşadıklarını anlatıyor. Köfteyi alırken, babasının etiketin değiştirildiğini farkettiğinden bahsediyor. Etiketi kaldırıp baktıklarında ambalajdaki orijinal etiketteki Son Tüketim Tarihinin 1,5 ay önce sona erdiğini görüyorlar. Bodrum Turgutreis Şubesi’nde meydana gelen bu olay sonrasında, tüm etiketleri kontrol ettiklerini ve tümünün bu şekilde olduğunu belirtiyorlar. Konuyla ilgili kendilerinin paylaştıkları videoyu izleyebilirsiniz.

🔸Konuyla ilgili Migros tarafından videoyu yükleyen Özlem Köksal’ın iletişim bilgilerinin istendiği belirtiliyor. Ardından da Migros’un “İletmiş olduğunuz konu ile ilgili üzüntülerimizi bildiririz. Konu hakkında bilgilendirme yetkili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.” ifadelerine yer veriliyor.Leave a Reply

Teknoloji Çözüm Ortağı: Vero Bilgi Teknolojileri