Özel Duyuru

Az zamanda bu ülkenin çocukları için çok işler başardık.


Bugün ifade vermeye gittiğim Maltepe Emniyet Müdürlüğü’nde tarafıma yöneltilen suç duyurusuyla; bebek yaşlardaki bir çocuğa hakaret etmekle suçlandığımı öğrendim. Mühendis kılıfı altında insanlara gizli reklam yapan bir baba, yanına eşini de alarak çocuklarının velisi sıfatıyla Söke Başsavcılığına gidip çocuklarının tarafımca hakarete maruz kaldığını, çocuklarına ahlaksız dediğimi iddia etmişlerdi. Mesleki unvanlarının ve çocuklarının arkasına sığınan, çocuklarının boy boy fotoğraflarını paylaşan sonra da ahlak abidesi kesilen bu kişiler, hakkımda suç duyurusunda bulunurken bile çocuklarını bu işe kılıf olarak kullandılar. Başta ailem ve bana güvenen insanları daha fazla üzmemek adına bugünden itibaren tüm hukuk işlerini profesyonel bir avukat ekibine devrettiğimi ve gündemimden çıkarttığımı; bundan böyle Gıda Dedektifi markası ve şahsıma yöneltilecek her türlü iftira, hakaret ve ithamla ilgili olarak gönüllü olarak bize destek verecek avukatların gereğini yapacağını belirtirim.

Bize bu iftiraları atanlar; çocuklarla yaptığımız okul söyleşilerine de çamur attılar. Bize bu iftiraları atanlar; bu ülkenin çocukları için kendi çocuklarımın zamanından çalarak firmalarla ne kadar çetin bir mücadele ettiğimi görmeyecek kadar körler, sağırlar ve vicdansızlar. Bize bu iftiraları atanlar; kendilerini ahlak abidesi sanırken; gizli reklam yapmayı, yasadışı çekilişler düzenleyip takipçi toplamayı ve insanları kandırmayı kendilerine amaç edinmişler.

gıda dedektifi

Biz ise sizlerle, güçlü desteğiyle kısa zamanda bu ülkenin çocukları için çok işler başardık. Daha önce yanına bile yaklaşılamayan “dev” firmalarla bu uğurda amansız bir mücadeleye giriştik. Başarıyoruz, başarmaya da devam edeceğiz. Biz sizlerle, etiketlerdeki okunamayan, anlaşılmayan verileri; herkesin rahatça anlayabileceği şekilde anlatarak ezberleri bozduk. Biz sizlerle, bu bilgileri mesleki sırlar ve paralı danışmanlıklarda paylaşılan özel bilgiler olmaktan çıkarttık; topluma mal ettik. Biz Gıda Dedektifi’ni sizlerle başlattık, geliştirdik ve büyüttük. Onlar ise sadece taklit ettiler. Bu toplumun bilinçli ebeveynleriyle, ülkemizin geleceğini vicdansızlara, ahlaksızlara ve gözünü para bürümüşlere teslim etmeyeceğiz.Leave a Reply

Teknoloji Çözüm Ortağı: Vero Bilgi Teknolojileri