Özel Açıklama

Fasoncu malum firma şereften yoksun iftiralarına devam ediyor.


Bugün Tuzla Emniyet Müdürlüğü’nde “maddi çıkarımız doğrultusunda yayın bilimselliğe dayalı olmayan paylaşımlar yaptığımız”, “sizi endişe, korku ve paniğe sevkettiğimiz” ve “doğruluğundan emin olmadığımız bilgiler yayımladığımız” gibi asılsız ve alçakça iftiralarla yapılan bir şikayete karşı savunma vermeye gittim.

Geçtiğimiz yıl hiçbir karşılık beklemeden yapılan Okul Söyleşi programlarımızı CİMER üzerinden Milli Eğitim Bakanlığı’na şikayet ederek bizi değil; bizi davet eden ve yüzlerce öğrenciye etiket okuma bilincini aktarmamıza vesile olan öğretmenleri zor durumda bırakmaları yetmedi; şimdi de dereotundan, maydanozdan, pırasadan çıkar sağladığımızı düşünecek kadar kudurdular. Bu malum firma ve tetikçiliğini yapan troll hesaplar; avukatları adeta bir tehdit unsuru gibi kullanarak sadece hesabımıza ait değil, şahsıma ait konularda da şereften yoksun iftiralarla kamu kurum ve kuruluşlarını meşgul etmektedir. Gerek mahkemeler, gerek CİMER ve gerekse emniyet yetkilileri olmak üzere her türlü kurumdan bu iftiralarına karşılık bir medet uman malum fasoncu firma yetkilileri tüketiciden yedikleri tokat sonrasında korkudan olsa gerek bir sindirme politikası gütmeye başladı. Biz sinmedikçe de iftiraların dozunu daha arttırdılar. Bize “Kudur kudur” diye mesajlar atan malum firma kendisi acınacak bir duruma gelmiştir.

“Sadece eczanelerde”, “Yılın Ödülü” ifadelerine ek olarak son haftalarda “Virüse karşı etkili olduğu” izlenimi veren malum pekmez ürünüyle ilgili yaptıkları her türlü aldatıcı unsurun ortaya çıkması sonrasında firma tek yolu tarafımıza iftira atmakta, bizi sindirmekte ve çaresiz bırakmakta bulmuştur. Fakat iftiralara karşı başımız dik, alnımız ak; sindirme girişimlerine karnımız tok ve evel Allah hiçbir zaman çaresiz olmadığımızı da biliyoruz.

Başından bu yana dediğim gibi;
Her şeye varım.
Ama ahlaksızca, seviyesizce ve şereften yoksun iftiralara yokum. Bunlara karşı susmayacağım, durmayacağım. Tüketicinin bilgilenmesi yönündeki bu girişime de kişisel olarak değil; toplum adına tüm bedenim ve gücümle sahip çıkmaya devam edeceğim. Tüketiciden yediğiniz tokat sonrasında, Türk milleti adına karar alan Yüce Türk adaletinden de hakettiğiniz cevabı alacağınız günler yakındır. #NeYediğiniziBilinComments are Closed

Teknoloji Çözüm Ortağı: Vero Bilgi Teknolojileri