Özel Açıklama

Bugünkü yayın hakkında zorunlu açıklamamızdır.


Bugün Gökhan Kahraman isimli bir şahsın tedavi gördüğü hastaneden yaptığı paylaşımı referans alarak bir yayın gerçekleştirdik. Kendisi koronavirüs tedavisi sebebiyle yattığı hastanede hastalara asla verilmemesi gereken abur cuburların hastane tarafından verildiğini yayınlamıştı. Bu yayındaki fotoğrafları sizlerle aynen paylaşarak Sağlık Bakanlığı’nı uyarmıştık. Yayınımız sonrasında şahıs paylaşımlarını apar topar kaldırdı ve bizi de engelledi.

Kaynak soranlar, kanıt isteyenler veya inanmayanlar için tekrar vurgulamak gerekiyor ki; an itibariyle koronavirüs tedavisi görmek üzere hastanede yatan Gökhan Kahraman bu ürünlerin fotoğrafını kendisi çekmiş ve yayınlamıştır. Yani kaynağımız; hastanede yatan Gökhan Kahraman’ın bizzat kendisidir. Üçüncü bir şahsın çektiği bir fotoğraftan bahsetmemekteyiz. Kendisi gereken açıklamayı yaparak hesabımızı zan altında bırakmaktan vazgeçmelidir. Kendisine bu vesileyle acil şifalar dileriz.

Bugün tepki çeken bu paylaşımın benzerlerini daha önce de yayınlamıştık. Öyle ki; Bursa Şehir Hastanesinde kurulan şeker standlarını yayınımız sonrasında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın katkılarıyla bir gecede kaldırtmıştık. Yine birkaç ay önce bir devlet hastanesinde kahvaltıda verilen bal aromalı şurupları yayınlamış, kahvaltı menülerinin değişmesine ve sonrasında “bal aromalı şurup” üretiminin yasaklanmasını sağlayan mevzuat değişikliğine vesile olmuştuk.

Bu yayın sonrasında özellikle Gökhan Kahraman’ın yayınlarını kaldırmasını müteakip yayınlarımızın devlet kademesindeki olumlu yansımalarını görmekten aciz, kötü niyetli ve maalesef vicdanlarını siyasi ideolojileri uğruna köreltmiş bazı kişiler tarafından hakaret, itham ve iftiralara maruz kaldık. Hesabımıza siyasi ideolojilerinin kirli cümlelerini dökmek üzere gelen bu hesapları tek tek tespit ederek hesaptan uzaklaştırdığımızı bilmenizi isteriz.

Esas olan tarafsız, bağımsız ve şerefli bir mücadele vermektir. Bu mücadelenin topluma, devlete ve gelecek nesillere olumlu yansıması için çaba göstermektir. Bu çerçevede her türlü mücadeleyi yılmadan verdiğimizi tekrar vurgulayalım.
Trollere rağmen, halk için mücadelemiz sürüyor.
Desteğini esirgemeyen herkese teşekkürlerimizle.
#NeYediğiniziBilinComments are Closed

Teknoloji Çözüm Ortağı: Vero Bilgi Teknolojileri