Özel Araştırma

Artık tüketici kandırılmıyor; Limonsuz limonata yalanı sona erdi!


Ne edilmedik hakaretler, ne ithamlar ne de iftiralar kalmamıştı. Peki ne demiştik de böyle olmuştu? Torku markasıyla satılan Limonatada limon yok demiştik. Etikette aşikar olan bir gerçeği, yüzbinlere duyurarak bilinçli tüketici misyonumuzu yerine getirmiştik. Kimseye iftira atmadan, yalana bulaşmadan, iyi niyetimizi asla bırakmadan… Çünkü biz birileri için değil, biz birilerinin menfaati doğrultusunda değil, biz birilerinin hoşuna gitsin diye değil. Gördüklerimizi ve  duyduklarımızı araştırarak toplum için yayınlıyoruz. Bunu er ya da geç bize hakaret edenler öğrenecek. Aslında çok da iyi biliyorlar fakat kör vicdanlarıyla, körelmiş kalpleriyle bize yaptıkları bu haksızlığı kendilerine bile itiraf edemiyorlar.

Torku’nun limonsuz limonata paylaşımı üzerinden geçen 8 aydan sonra dün akşam bir takipçimizden A101’de satılan yeni ürün ambalajı gönderildi. Geçtiğimiz yıl üzerinde “Evdeki lezzet” ve “Limonata” ifadeleriyle satılan ürünün paylaşımlarımızda vurguladığımız aldatıcı ifadelerden yoksun olarak satışa sunulduğunu görüyoruz. Artık “Limonata” değil, “Meyfest”, “Evdeki lezzet” değil, “Limon aromalı içecek” diyorlar. Palm yağını yıllarca Hurma yağı diye saklayan Torku, sessiz sedasız değiştirdiği etiketlerinden sonra Limonsuz Limonata paylaşımlarımızda vurguladığımız tüm hataları da bir bir düzeltmiş. O zamanlar kraldan çok kralcı iftiracı ve hakaret sahiplerine çıkıp açıklama yapmaktan aciz Torku firması bu kez da Limonata diye yutturduğu aromalı içeceğin ambalajını bir güzel düzeltti.

Sonuçta onlar değil, biz “vatan haini” olduk mu?
Sonuçta onlar değil, biz “devlet düşmanı” olduk mu?
Sonuçta onlar değil, biz “kafir” olduk mu?
Olmadık değerli takipçiler.
Onların yakıştırdıkları her türlü iftiradan uzağız.
Biz putlara tapar gibi firmalara taraftarlık yapanlara, gözünü vicdanını gerçeklere kapatarak bile bile haktan yüz çevirenlere inanın tarihi bir ders veriyoruz. Sessiz kalan firmanın yetkilileri de, bize hakaret eden fanatik marka tutkunları da, trollük yapan yüzsüz hesaplar da bunu çok iyi biliyor.
Dik duvar yıkılmıyor,
Bu ülkenin geleceği ve bilinçli tüketiciler için alnımız ak devam ediyoruz. #NeİçtiğiniziBilinComments are Closed

Teknoloji Çözüm Ortağı: Vero Bilgi Teknolojileri